Chcę wyłączyć wskazówki
Defiblyrator PHILIPS HeartStart FRx (torba, bateria,elektrody)
Defiblyrator PHILIPS HeartStart FRx (torba, bateria,elektrody)
  • Defiblyrator PHILIPS HeartStart FRx (torba, bateria,elektrody)
  • Defiblyrator PHILIPS HeartStart FRx (torba, bateria,elektrody)
  • Nowości
Defiblyrator PHILIPS HeartStart FRx (torba, bateria,elektrody)
Kod:
691287
Producent:
Philips
Cena brutto
6 900,00
(w tym 8%VAT)

PHILIPS HeartStart FRx

Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Trwały
Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. AED Philips HeartStart FRx zbudowano tak, aby przewyższał rygorystyczne wymagania testowe: polewanie wodą – IP55 (w skrzynce PELI IP 67), obciążenie do 225 kg i upadek na beton z wysokości jednego metra.

Atesty umożliwiające stosowanie w ekstremalnych warunkach
AED Philips HeartStart FRx pozwala na defibrylację na mokrej lub metalowej powierzchni. Dopuszczony do użycia na statkach powietrznych.

Defibrylacja dzieci
Elektrody SMART Pads II eliminują konieczność nabywania różnych rodzajów elektrod dla różnych kategorii wiekowych pacjentów – można je stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Wystarczy zastosować klucz niemowlęcia/dziecka, aby przełączyć urządzenie w odpowiedni tryb leczenia. Defibrylator automatycznie skoryguje swoje polecenia odnośnie rozmieszczenia elektrod i prowadzenia resuscytacji oraz zmniejszy energię do właściwego poziomu. Brak klucza nie jest przeciwwskazaniem do terapii dzieci i niemowląt.

Bezprzewodowa łączność
AED Philips HeartStart FRx umożliwia bezprzewodową łączność i zarządzanie danymi za pomocą komputerów przenośnych. Aparat umożliwia transmisję informacji bez obawy o kompatybilność kabli i złącz.

Kompatybilność z aparaturą stosowaną w karetkach i szpitalach
Elektrody kompatybilne z wszystkimi manualnymi defibrylatorami-monitorami pracującymi w zespołach ratownictwa medycznego.

0
Koszyk jest pusty