Chcę wyłączyć wskazówki
Defibrylator AED Plus w zestawie z torbą transportową
Defibrylator AED Plus w zestawie z torbą transportową
Defibrylator AED Plus w zestawie z torbą transportową
  • Defibrylator AED Plus w zestawie z torbą transportową
  • Defibrylator AED Plus w zestawie z torbą transportową
  • Defibrylator AED Plus w zestawie z torbą transportową
  • Nowości
  • Bestseller
Defibrylator AED Plus w zestawie z torbą transportową
Kod:
526431
Producent:
Zoll
Cena brutto
4 665,60
(w tym 8%VAT)

Mierzenie ucisku klatki piersiowej przy użyciu funkcji Real CPR Help
Siła wymagana do uciśnięcia klatki piersiowej podczas prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) jest zmienna w zależności od masy i budowy pacjenta. Standardowym kryterium jakości ucisków klatki piersiowej nie jest jednak siła z jaką są wykonywane, lecz głębokość ucisku. Technologia Real CPR Help® zastosowana w elektrodach CPR-D-padz® firmy ZOLL obejmuje funkcję lokalizacji położenia dłoni, przyspieszeniomierz, układy elektroniczne oraz algorytm przetwarzania, umożliwiające pomiar przemieszczenia w osi poziomej wraz z każdym wykonywanym uciskiem.

Rozmiar uniwersalny
Konstrukcja jednoczęściowych elektrod firmy ZOLL uwzględnia różnice w anatomii pacjentów. Opracowane na podstawie rozległych danych dotyczących anatomii człowieka elektrody CPR-D-padz są zgodne z wymiarami antropometrycznymi klatki piersiowej 99% populacji. W razie potrzeby można oddzielić dolną część (koniuszek) elektrody i dostosować ją do potrzeb pozostałego 1% populacji.

Uproszczone umieszczanie
Konieczność zamocowania dwóch oddzielnych elektrod do obnażonej klatki piersiowej pacjenta może wprawić niewykwalifikowanego ratownika w dezorientację. Elektrody CPR-D-padz firmy ZOLL upraszczają ten etap akcji ratowniczej za sprawą czerwonego krzyżyka znajdującego się w centrum fikcyjnej linii łączącej sutki pacjenta i ułatwiającego wybranie miejsca umieszczenia elektrod. Po umieszczeniu na miejscu lokalizator dłoni i dwie elektrody automatycznie znajdą się w pozycji optymalnej do prowadzenia defibrylacji i resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

5-letni okres przydatności do użycia
Wszystkie elektrody defibrylatora przesyłają do ciała pacjenta impuls prądu defibrylacyjnego za pośrednictwem metalowej płytki stykającej się z żelem zawierającym sól znajdującym się między płytką metalową i skórą pacjenta. Wraz z upływem czasu sól zawarta w żelu będzie powodować korozję metalu, co doprowadzi do uszkodzenia elektrody i uniemożliwienia jej prawidłowego działania. Innowacyjna konstrukcja elektrod firmy ZOLL polega na zastosowaniu elementu ochronnego, który zapobiega powstawaniu znaczących zmian korozyjnych przez pięć lat — najdłuższy okres w przypadku wszelkich elektrod dostępnych obecnie w obrocie.

0
Koszyk jest pusty