Chcę wyłączyć wskazówki
Defibrylator PHILIPS HeartStart HS1( Peli, bateria, elektrody)
  • Defibrylator PHILIPS HeartStart HS1( Peli, bateria, elektrody)
  • Nowości
Defibrylator PHILIPS HeartStart HS1( Peli, bateria, elektrody)
Kod:
341437
Producent:
Philips
Cena brutto
6 990,00
(w tym 8%VAT)

PHILIPS HeartStart HS1

Zaprojektowany do użytku przez osoby z minimalnym doświadczeniem. Intuicyjny i prosty w obsłudze. Doskonałe rozwiązanie dla środowiska biurowego i wszystkich projektów indoorowych.

Prosty w obsłudze
AED Philips HeartStart HS1 został skonstruowany w oparciu o liczne  badania użytkowe prowadzone na osobach niemedycznych. Philips stworzył na ich podstawie najbardziej intuicyjny w obsłudze defibrylator. Wyraźne polecenia głosowe dynamicznie prowadzą użytkownika przez każdy krok resuscytacji. Osoba udzielająca pomocy zostanie poinstruowana o wymaganej liczbie uciśnięć, oddechach ratowniczych, a nawet o potrzebie wezwania pogotowia.

Zawsze gotowy do użycia
Zasilane długowieczną baterią (9 lat żywotności,  4 lata gwarancji producenta na 200 wyładowań lub 4h ciągłej pracy). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia.

Bezpieczny
AED Philips HeartStart HS1 został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Ogromna liczba dostępnych danych, badań klinicznych i perfekcyjny system kontroli jakości produktów Philips wyklucza błędy, które mogą mieć miejsce w przypadku aparatów niższej klasy. Ponadto, najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii zapewnia opracowany przez Philips delikatny dwufazowy impuls defibrylacyjny SMART.

Optymalne wykorzystanie RKO.
Ostatnie badania wykazały, że RKO jest jeszcze istotniejsza dla przeżycia niż wcześniej sądzono, jednak korzyści z niej wynikające mogą zostać utracone w ciągu kilku sekund. Szybkie wykonanie defibrylacji po uciskach klatki piersiowej ma kluczowe znaczenie. Zastosowana w defibrylatorze HeartStart HS1 funkcja Quick Shock pozwala na zastosowanie terapii w czasie zaledwie 8 sekund od zakończenia ucisków klatki piersiowej. Inne urządzenia potrzebują na to 2–3-krotnie dłuższego czasu, co ogranicza prawdopodobieństwo sukcesu i zmniejsza szansę na przeżycie.

Elektrody zintegrowane z obudową.
Defibrylacja niemowląt/dzieci przy użyciu dodatkowych elektrod pediatrycznych.

Tryb szkoleniowy
Aparat umożliwia także pracę w trybie szkoleniowym, bez konieczności zakupu trenażerów, wystarczą specjalne elektrody szkoleniowe.

Gwarancja
Brak opłat za serwis przez 8 lat gwarancji, nawet po użyciu! Termin ważności elektrod 2 lata od daty produkcji.

0
Koszyk jest pusty