Chcę wyłączyć wskazówki
Inhalator Flaem Ghibli Plus
  • Inhalator Flaem Ghibli Plus
Inhalator Flaem Ghibli Plus
Kod:
18973
Producent:
Novamed
Cena brutto
137,00
(w tym 8%VAT)

Dwa tryby pracy/Optymalny do leczenia górnych i dolnych dróg oddechowych.

Doskonały , komfortowy, innowacyjny inhalator który dostosowany jest do pracy ciągłej. Ghibli Plus może pracować w dwóch trybach pracy. Tryb standardowy MMAD 3,8 μm, oraz tryb high speed MMAD 4,0 μm. O ile w leczeniu dolnych dróg oddechowych istotne jest by cząsteczka leku była jak najmmniejsza tak przy leczeniu górnych dróg oddechowych pożądana jest cząsteczka o większych wymiarach. Inhalator Ghibli Plus pozwala na zmianę wielkości podawanych cząsteczek leku, dlatego też w trybie spped high jest on idealny do leczenia podgłośniowego zapalenia krtani (krup).

Wysokiej klasy nebulizator RF6 Basic2.

Inhalator pneumatyczny FLAEM GHIBLI Plus wyposażony jest w wydajny i nowoczesny nebulizator firmy FLAEM model RF6 Basic2. Nabulizator może pracować w dwóch trybach pracy:

tryb standardowy ( zakryta pokrywka)
tryb speed ( otwarta przykrywka)

Dwie maski SoftTouch w zestawie.

Dodatkowo inhalator posiada zestaw praktycznych masek typy Soft Touch. Są one wykonane z miękkiego materiału biokompatybilnego, który gwarantuje optymalne przyleganie do twarzy. Dodatkowo maski wyposażone są w innowacyjne w zawory - Reduktor Dyspersji. Te charakterystyczne elementy, które wyróżniają markę FLAEM, pozwalają na większe przyswojenie leku przez organizm pacjenta, a tym samym ograniczają jego dyspersję, i straty leku.

Dane techniczne

Gwarancja 3 lata
Tryb pracy ciągły
MMAD Dwa typy: 3,8 oraz 4
Maksymalny przepływ na min 9l/min
Przepływ roboczy 0,6 bar
Minimalna pojemność nebulizatora 2 ml
Maksymalna pojemność nebulizatora 8 ml
Maksymalne ciśnienie 1,8 ± 0,3 bar
Wymiary 13,5 x 15,5 x 11
Waga 1,1 kg
Zasilanie Zasilacz

0
Koszyk jest pusty