Chcę wyłączyć wskazówki
CELULITIS 150 ML HERBAMEDICUS
  • CELULITIS 150 ML HERBAMEDICUS
  • Bestseller
CELULITIS 150 ML HERBAMEDICUS
Kod:
22428
Producent:
HERBAMEDICUS
Cena brutto
40,00
(w tym 23%VAT)

Cellulitis jest unikalnym 4-stopniowym preparatem w formie żelu o wysokiej zawartości substancji bioaktywnych z wyciągów z 18 gatunków ziół i roślin. Substancje aktywne powodują lokalne zagrzewanie i ukrwienie tkanki, co zwiększa intensywność przemiany materii i wspomaga degradację komórek tłuszczowych. Dzięki masażowi dochodzi do wzrostu elastyczności, zanikania drobnych blizn i wygładzania skóry. Aromat użytych olejków eterycznych stymuluje, działa jako afrodyzjak i reguluje krążenie.


CELLULITIS zawiera 18 ekstraktów ziołowych oraz roślinnych, o których wiadomo, że:

wspomagają degradację niepotrzebnego tłuszczu
poprawiają elastyczność i jędrność skóry
usprawniają przekrwienie i wyżywienie skóry
usuwają nagromadzone toksyny
Aplikacja wspólnie ze zrównoważoną kombinacją substancji bioaktywnych działa czterostopniowo:

Rozgrzanie i przekrwienie skóry pobudza mikrocyrkulację krwi, poprawia przemianę materii w danym obszarze, i w ten sposób lepiej go odżywia.
Stymulacja systemu limfatycznego ułatwia wydzielanie toksyn, i w ten sposób chory obszar czyści się od niepożądanych substancji odpadowych.
Przyśpieszenie i wsparcie metabolizmu energetycznego w komórkach tłuszczowych wspomaga degradację niepotrzebnego tłuszczu.
Rozpuszczenie małych blizn, spowodowanych obumarciem komórek tłuszczowych, które „wciągają“ powierzchnię skóry i w ten sposób tworzą profil nerwowy skóry, efekt zwany „pomarańczową skórką“

0
Koszyk jest pusty