Chcę wyłączyć wskazówki
Krem do rąk ISOLDA rumianek z olejem arganowym 100 ml
  • Krem do rąk ISOLDA rumianek z olejem arganowym 100 ml
  • Nowości
Krem do rąk ISOLDA rumianek z olejem arganowym 100 ml
Kod:
24041
Cena brutto
3,47
(w tym 23%VAT)

Opis:

Delikatny krem do rąk wspomagający proces gojenia skóry bez krwawienia. Dziękiswemu składowi łatwo się wchłania zapewniając skórze miękkość i gładkość. Testowany klinicznie krem wspomagający i przyspieszający proces gojenia skóry bez krwawienia, zawiera ekstrakt z rumianku pospolitego i olej arganowy. Krem łączydziałanie gojące ze zmiękczającymi i odżywiającymi właściwościami oleju arganowego.
W przypadku regularnego stosowania skóra odzyskuje swoją żywotność i odporność. Krem łatwo się wchłania i pozostawia przyjemne uczucie. Nie jest przeznaczony do stosowania na otwarte rany, wspomaga jednak gojenie drobnych ran bez śladów krwawienia, a także blizn czy podrażnionej skóry.
Składniki:
 
RUMIANEK POSPOLITY (Matricaria chamomilla) to bardzo ceniona roślina wykorzystywana do wewnętrznego, inhalacyjnego oraz zewnętrznego zastosowania. Posiada właściwości antyseptyczne, łagodzące, przeciwzapalne i skraca czas gojenia oraz regeneracji ran. Poza znanymi składnikami, takimi jak azulen, bisabolol, które odznaczają się działaniem kojącym i regenerującym, zawiera też kwas salicylowy, flawonoidy,
glokozydy oraz inne substancje aktywne.
 
OLEJ ARGANOWY jest pozyskiwany z nasion arganii żelaznej (Argania spinosa), niekiedy bywa również nazywany „marokańskim złotem“, dzięki wysokiej zawartości składników aktywnych, takich jak nienasycone kwasy tłuszczowe, skwaleny, tokoferole i witaminy zalicza się do wysoce cenionych olejów. Właściwości odżywcze i zmiękczające sprawiają, że może być wykorzystywany do wszechstronnej pielęgnacji skóry. Nie należy go stosować na otwarte rany, wspomaga on jednak proces gojenia drobnych ran bez śladów krwawienia, a także blizn i podrażnionej skóry.
Dla kogo?

Dla każdego typu skóry. Szczegółnie polecamy dla osób narażonych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, zarówno fizycznych, chemicznych, jak i biologicznych.

Atest zdolności gojenia skóry

Krem został przebadany klinicznie w placówce specjalizującej się w procesach dermatologicznych związanych z oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Potwierdzono, że krem łagodził podrażnioną skórę i pomagał w przyspieszeniu procesu gojenia skóry bez śladów krwawienia.

0
Koszyk jest pusty