Chcę wyłączyć wskazówki
Krem do rąk ISOLDA wosk pszczeli z macierzanką 100 ml
  • Krem do rąk ISOLDA wosk pszczeli z macierzanką 100 ml
  • Bestseller
Krem do rąk ISOLDA wosk pszczeli z macierzanką 100 ml
Kod:
24039
Cena brutto
3,47
(w tym 23%VAT)

Krem nawilżający ISOLDA wosk pszczeli z macierzanką

Opis:

Przebadany klinicznie krem do skutecznego nawilżania skóry, zawiera wosk pszczeli i wyciąg z macierzanki. W przypadku regularnego stosowania skóra pozostaje miękka i sprężysta. Przyjemne uczucie związane z używaniem kremu wzmacnia delikatny zapach ziołowy.

Składniki:

Wosk pszczeli jest naturalny produktem przygotowywanym przez pszczoły. Oczyszczony wosk pszczeli staje się coraz popularniejszy w obszarze przemysłu kosmetycznego, gdzie jest wykorzystywany ze względu na swoje nawilżające i ochronne właściwości. Dzięki swojej strukturze jest zdolny do tworzenia na skórze warstwy ochronnej, która chroni przed niekorzystnymi wpływami środowiska, wilgocią i zmiękcza skórę, dlatego jest składnikiem zwłaszcza balsamów do ust.
Macierzanka pospolita (Thymus vulgaris) jest bardzo cenną rośliną aromatyczną, którą znały już nasze babki, wykorzystuje się ją do zastosowań wewnętrznych, inhalacyjnych i zewnętrznych. Zawiera dużą ilość składników aktywnych, którym zawdzięcza swe właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i  ukrwiające. Jest często wykorzystywana do higieny jamy ustnej, w aromaterapii, ale ważną rolę odgrywa również w pielęgnacji skóry.
 
Dla kogo?

Dla każdego typu skóry. Szczegółnie polecany dla osób narażonych na działanie detergentów i czynników zewnętrznych. Chroni przed nadmiernym wysuszeniem.

0
Koszyk jest pusty