Chcę wyłączyć wskazówki
Opatrunek TEGADERM 3M 1626  10 cm x 12 cm
  • Opatrunek TEGADERM 3M 1626  10 cm x 12 cm
  • Wyprzedaże
Opatrunek TEGADERM 3M 1626 10 cm x 12 cm
Kod:
9866
Producent:
3M Polska
Cena brutto
4,48
(w tym 8%VAT)

Plaster TEGADERM 3M 1626  10 cm x 12 cm 3M. Jałowy, przezroczysty, półprzepuszczalny, wodoodporny opatrunek ze 100% poliuretanu z hipoalergicznym klejem akrylowym o wszechstronnym zastosowaniu. Stanowi barierę dla mikroorganizmów i zanieczyszczeń ale jednocześnie gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie skóry. Jest elastyczny i dobrze dopasowuje.

Plaster jest przezroczysty co umożliwia monitorowanie procesu gojenia i wczesne wykrycie pierwszych oznak ewentualnej infekcji. Półprzepuszczalny, wodoszczelny materiał stanowi barierę mikrobiologiczną co zmniejsza ryzyko zakażenia ponieważ  zabezpiecza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz

Przylepiec jest hipoalergiczny, przepuszczalny dla pary wodnej i powietrza zapewnia to prawidłowe funkcjonowanie skóry i optymalne środowisko dla gojenia rany. (Gojenie w środowisku wilgotnym, zapobiega wysychaniu - brak strupa i powiększaniu się rany, przyspiesza proces gojenia)

TEGADERM 3M jest ekonomiczny w użyciu gdyż może pozostawać na skórze do 7 dni. Jest przepuszczalny dla promieni RTG. 

Stosowany głównie w profilaktyce odleżyn, przy leczeniu odleżyn I i II stopnia, przy otarciach naskórka, zadrapaniach, drobnych uszkodzeniach skóry, przy owrzodzeniach podudzi i stopie cukrzycowej.

0
Koszyk jest pusty