Chcę wyłączyć wskazówki

Informacja

  • Ten produkt jest obecnie niedostępny.
SONICZNA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW NOVAMA SMILENE
  • SONICZNA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW NOVAMA SMILENE
  • Nowości
SONICZNA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW NOVAMA SMILENE
Kod:
22926
Cena brutto
189,00
(w tym 23%VAT)

Novama Smilene to jedyna w swoim rodzaju szczoteczka z funkcją wybielania. 41 000 drgań/min umożliwiająca szczotkowani. Szczoteczka wyposażona jest w Inteligentny Programator Pracy: 2 minutowa sesja szczotkowania z automatycznym zakończeniem podzielona na 30-sekundowe interwały dla każdego z 4 kwadrantów jamy ustnej.e 2 dziennie po 2 minuty do 45 dni po jednym pełnym ładowaniu.Technologia Sonic Atomization (sonicznej atomizacji) wydatnie zwiększa skuteczność i efekty czyszczenia oraz pielęgnacji zębów i jamy ustnej. Drgająca głowica z wysoką, lecz bezpieczną, częstotliwością wprowadza w drgania cząsteczki cieczy powstałej przez połączenie wody i pasty/żelu do zębów w jamie ustnej. Drgająca ciecz wykazuje silne właściwości myjące zwłaszcza w przestrzeniach międzyzębowych.Technologia Multi Surface Motion - głowica szczoteczki drga w wielu płaszczyznach. Generując w ten sposób zróżnicowane ruchy wymiatające w wielu kierunkach oraz ruchy polerujące.

Szczoteczka posiada trzy unikatowe tryby szczotkowania:

Standardowy - wyjątkowo dokładne, lecz delikatne czyszczenie;
Wybielanie - dokładne czyszczenie z częstotliwością 41 000 wibracji z uwydatniem wybielania i polerowania
Masaż - delikatna stymulacja dziąseł wraz z dokładnym czyszczeniem.

Nowoczesny akumulator LI-ON ładowany indukcyjnie zapewnia bardzo długi czas działania na jednym ładowaniu. Ciągły czas pracy na bateriach do całkowitego wyładowania - 18min, praktyczny czas użytkowania -  90 dni (6 tygodni).

Dane techniczne

Kod EAN 47109445
Producent Novama
Gwarancja 2 lata
Zasilanie Zasilacz, Baterie
Dodatkowe informacje usuwa do 100% więcej płytki bakteryjnej, wybiela powierzchnię zębów 2x lepiej niż zwykła szczoteczka, wyjątkowo cicha praca wodoodporna (klasa IPX7)
Skład zestawu szczoteczka soniczna, wymienna końcówka, akumulator, bateria
Rodzaj szczoteczki soniczna
Ilość drgań / obortów na minutę 41 000

0
Koszyk jest pusty