Chcę wyłączyć wskazówki

Informacja

  • Ten produkt jest obecnie niedostępny.
Podkład ochronny MEDPROX  Comfort Czarny 30 cm
  • Podkład ochronny MEDPROX  Comfort Czarny 30 cm
  • Bestseller
Podkład ochronny MEDPROX Comfort Czarny 30 cm
Kod:
631932
Producent:
MUSTAF
Cena brutto
12,00
(w tym 8%VAT)

Opis:

Podkłady MEDPROX Line :

Skuteczne zabezpieczenie fotela zabiegowego lub kozetki przed wilgocią oraz zabrudzeniami jest konieczne, dlatego warto korzystać z materiałów do tego przeznaczonych. Podkłady ochronne MEDPROX line mają dwie warstwy, z których bibułowa daje właściwości absorpcyjne, a foliowy spód stanowi ochronę przez przemakaniem.

Podkłady ochronne MEDPROX, czyli materiały wysokiej klasy

Nowoczesne podkłady ochronne tworzone są tak, aby były łatwe w użyciu i nie zakłócały czynności prowadzonych w gabinecie. Szybkie oderwanie podkładu z rolki zapewniają perforacje, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu w produkcji spełniają swoje zadanie.

Jednorazowa forma podkładów to standard, który mobilizuje producentów do udoskonalania ich materiałów higienicznych. W przypadku MEDPROX line możesz mieć pewność, że wybierasz wyrób medyczny dobrej jakości, który:

jest delikatny i niedrażniący, a zarazem mocny,
chroni blaty meblowe, skórzane obicia foteli oraz inne powierzchnie,
zapobiega przemoczeniom oraz odbarwieniom powierzchni,
pomaga utrzymać czystość na wielu stanowiskach pracy.

Usunięcie podkładu i przygotowanie nowego zajmuje kilka sekund, więc nie spowolni to procesu przyjmowania pacjentów w przychodni, szpitalu, czy gabinecie medycznym. Wybierając z oferty marki MEDPROX otrzymasz podkłady sprawdzone także w trudnych warunkach.

Niezawodne podkłady ochronne – parametry

Uniwersalność podkładów ochronnych MEDPROX wynika między innymi z rozmiarów oraz indywidualnych cech, takich jak liczba i rodzaj warstw. W przypadku MEDPROX line 30 cm najważniejsze dane to:

struktura dwóch warstw, czyli bibuła i folia,
standardowa perforacja co 50 cm,
długość wstęgi na rolce 50 mb.

Jakość podkładów ochronnych ma poparcie w certyfikatach otrzymanych przez producenta, a także normach, które są przestrzegane na każdym etapie produkcji. Efekt końcowy to bezpieczne i trwałe artykuły higieniczne tworzone z myślą o specyfice branży medycznej ora fryzjerskiej

0
Koszyk jest pusty