Chcę wyłączyć wskazówki
DERMOREVITAL 150 ML HERBAMEDICUS
  • DERMOREVITAL 150 ML HERBAMEDICUS
  • Nowości
DERMOREVITAL 150 ML HERBAMEDICUS
Kod:
22591
Producent:
HERBAMEDICUS
Cena brutto
43,00
(w tym 23%VAT)

Dermorevital jest balsamem regeneracyjnym do dogłębnej rewitalizacji podrażnionej i zniszczonej skóry zawierającym Beta-glukan oraz 23 ekstrakty ziół leczniczych. Substancja czynna Beta-glukan 1,3/1,6 D uzyskiwana jest z boczniaka ostrygowatego i grzybów japońskich Shitake.

Ta unikatowa mieszanka substancji bioaktywnych skutecznie rewitalizuje skórę przede wszystkim w przypadku zwiększonego narażenia na działanie promieni słonecznych po opalaniu (słońce, solarium), jak również skórę spaloną pod wpływem wysokich temperatur (poparzenia lub spalenia)

Niektóre z zawartych substancji aktywnych skutecznie tłumią objawy kliniczne najgroźniejszych form egzem, trądziku, łuszczycy, zapaleń skórnych, wrzodów goleniowych i innych schorzeń skóry.

DermoRevital skutecznie przyśpiesza aktywność komórkową, stymuluje tworzenie kolagenu i elastyny oraz ogranicza negatywny wpływ wolnych rodników, czym przyczynia się do obniżenia ryzyka zachorowań onkologicznych skóry

Zastosować po opalaniu i w przypadku problemów skórnych 1 do 3 razy dziennie. Po naniesieniu na skórę lekko rozetrzeć. Aby zwiększyć skuteczność, proszę nanieść grubszą warstwę i pozostawić przez co najmniej 1 godzinę.

 

Naturalne składniki

 

Nagietek lekarski
Olej rokitnikowy
Beta GluKan
Masło kante
Panthenol
Aloes zwyczajny
Gliceryna roślinna

Olej migdałowy
Dzika róża
Bio-sacharid
Manuka
Jojoba
Rumianek pospolity
Dziurawiec zwyczajny
Melisa lekarska

Olej z awokado
Arnika górska
Wąkrotka azjatycka
Goździkowiec korzenny
Borówka czarna
Olej winogronowy
Oczar wirginijski
Zielona herbata

0
Koszyk jest pusty