< Powrót do wyboru kategorii

Damski komplet medyczny (żakiet + spódnica)/rozmiary

67.65

Kod towaru: 8924
Dostępność: 4 w magazynie

4 w magazynie

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Damski komplet medyczny zawiera biały, taliowany żakiet z krótkim rękawem i z ozdobnym, granatowym akcentem na kołnierzu i kieszeni oraz praktyczną spódnicę o regularnym kroju. Elegancki zestaw sprawdzi się jako odzież medyczna dla personelu medycznego w szpitalach, ośrodkach zdrowia, gabinetach fizjoterapii.

 

Cechy produktu:

  • taliowany żakiet z granatowym akcentem na kołnierzu i kieszeni
  • spódnica o regularnym kroju z zamkiem i gumką w pasie
  • krój fartucha: krótki do bioder z krótkim rękawem
  • żakiet zapinany na napy
  • 2 kieszonki na wysokości bioder o wymiarach: 15×10 cm
  • pojedyncza kieszonka na piersi o wymiarach 12x14cm
  • dostępne rozmiary: 38-52
  • kolor: fartuch: biały, spódnica: granatowy
  • materiał: bawełna
Tabela rozmiarów (+/- 1cm)38 (S)40 (M)44 (L)46 (L)48 (XL)50 (XXL)52 (XXL)
Szerokość spódnicy28-3931-3932-4238-4540-4540-4545-53
Długość spódnicy55606465686870
Szerokość żakietu w biuście42454848555658
Długość żakietu72707272727475
Szerokość żakietu na wys. bioder52575858626368
Długość rękawa27272727272727
Szerokość rękawa17192020202121

 

< Powrót do wyboru kategorii
Facebook
YouTube

Niniejsza strona korzysta z plików cookieInformujemy, iż na tej stronie używamy plików cookie do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. Przetwarzanie ma na celu integracji treści, usług zewnętrznych i elementów podmiotów trzecich, analizie statystycznej/pomiarowej, spersonalizowanej reklamie oraz integracji mediów społecznościowych. W zależności od funkcji dane są przekazywane podmiotom trzecim i przez nie przetwarzane. Wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zgoda ta jest dobrowolna, nie jest wymagana do korzystania z naszej strony internetowej. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

0
    0
    Twój koszyk
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu